10minuta lajme shqip blue1
Dorandd - Prej asaj dite

14 Aug 2017
Muzik Shqip - Dorandd - Prej asaj dite

Dorandd - Prej asaj dite (Official Video), Muziken e ka realizuar OGE, kurse Tekstin e ka shkruar vet kengetari Dorandd dhe Leon, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Dardan Sinani, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Dorandd.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android