10minuta lajme shqip blue1
Renato Jaho- Si uragan

18 Aug 2017
Muzik Shqip - Renato Jaho- Si uragan

Renato Jaho- Si uragan ( Official Video ), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur valter Beqo, kurse Tekstin e ka shkruar vet kengetari Reanto Jaho, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Renato Jaho.

Rate this item
(7 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android