10minuta lajme shqip blue1
Lindon - Lolo

21 Aug 2017
Muzik Shqip - Lindon - Lolo

Lindon - Lolo (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Cricket, ndersa Tekstin e ka shkruar vet kengetari Lindon Berisha, Videoklipi eshte xhiruar nga kompania ImagineFilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te REONE.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android