10minuta lajme shqip blue1
Florent Abrashi - Kush niset me bo sevda

22 Aug 2017
Muzik Shqip - Florent Abrashi - Kush niset me bo sevda

Florent Abrashi - Kush niset me bo sevda (Official Video), kenga eshte prodhim i Dreamhouse Studio, Video xhirimet e klipi jane realizuar nga Entermedia, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Florent Abrashi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android