10minuta lajme shqip blue1
Altin Sulku - Zeshkanja

27 Aug 2017
Muzik Shqip - Altin Sulku - Zeshkanja

Altin Sulku - Zeshkanja ( Official Video ), per Muziken eshte kujdesur Irkenc Hyka, kurse per Tekstin eshte kujdesur Petro Xhori, Videoklipi eshte xhiruar nga Max Production, kenga eshte puvlikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te STVPLAY.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android