10minuta lajme shqip blue1
Butrint Rashiti - Pranoje

28 Aug 2017
Muzik Shqip - Butrint Rashiti - Pranoje

Butrint Rashiti - Pranoje (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Gzim Lazri dhe Granit Gashi, kurse per Teksitin eshte kujdesur Arsim Bunjaku, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Urban Graphics, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ProduksioniARBONI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android