10minuta lajme shqip blue1
Gazmend Rama Gezi - Edi Gjentelmen

08 Sep 2017
Muzik Shqip - Gazmend Rama Gazi - Edi Gjentelmen

Gazmend Rama Gezi - Edi Gjentelmen (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Rrahman Kryeziu, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te nfmEUROLINDI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android