10minuta lajme shqip blue1
Alida - Ty do te dua

24 Sep 2017
Muzik Shqip - Alida - Ty do te dua

Alida - Ty do te dua (Official Video), kenga eshte prodhuar nga Stine Recodrs, kurse Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te StineRecordsOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android