10minuta lajme shqip blue1
Blunt & Real - Gjini Gjini

13 Oct 2017
Muzik Shqip - Blunt & Real - Gjini Gjini

Blunt & Real - Gjini Gjini (Official Video HD), per Muziken eshte kujdesur Florent Boshnjaku, Blunt dhe Real, Tekstin e ka shkruar Real dhe Blunt, Video klipi eshte xhiruar nga Imagine Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te DJ BLUNT MUSIC.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android