10minuta lajme shqip blue1
Emir ft. Lannex - Melek

08 Nov 2017
Muzik Shqip - Emir Ft. Lannex - Melek

Emir ft. Lannex - Melek (Official VideoPhone), kenga eshte prodhim i Lannex, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Emir Nexhipi, Video eshte realizuar nga Emir dhe Lannex, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te EmirNexhipi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android