10minuta lajme shqip blue1
Eri Qerimi - Bala

27 Jan 2018
Muzik Shqip - Eri Qerimi - Bala

Eri Qerimi - Bala (Official Video), Muziken dhe Tekstin e ka realizuar Eri Qerimi, kurse Video eshte punuar nga Star Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Eri Qerimi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android