10minuta lajme shqip blue1


Super User

Postuar nga Admin

Website URL: http://10minuta.com

Radio Gurbeti

03 Oct 2014

Dëgjo Radio Gurbeti Live, 24 ore online me programe të ndryshme enkas për emigrantet Shqiptare. Radio Gurbeti një Radio shumë e dëgjuar nga Shqiptaret në Mërgim.

TV Shqip Live

30 May 2014

 

Janë publikuar disa Adresa të Televizioneve Shqiptare të cilat ofrojnë programet e tyre TV drejtpërdrejt përmes internetit.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android