10minuta lajme shqip blue1


Super User

Postuar nga Admin

Website URL: http://10minuta.com

Radio Marimanga

14 Apr 2014

Dëgjo Radio Marimanga Live me përfaqësi në Danimarkë. Radio Marimanga transmeton nga Fribourg përmes internetit 24orë. Transmetimet janë te shumëllojshme duke përfshire adhuruesit e te gjitha trevave shqiptare nga gjithë bota.

AlbaRadio

14 Apr 2014

Dëgjo AlbaRadio Live me përfaqësi në Zvicër Dietlikon - Zürich. AlbaRadio transmeton qe nga viti 2005, pjesa më e madhe e dëgjueshmërisë janë bashkatdhetarët që jetojnë në vende të ndryshme te Evropës.

Horoskopi Javor

11 Dec 2013

17.12 deri 23.12.2018

 

horoskopi ditor sot javor dashiDashi
Periudha - 21.03 deri 20.04

Harrojini gjatë kësaj jave të gjitha mendimet që janë të mundimshme dhe të bëjnë të trishtuar. Mendoni për gjëra të mira në jetë dhe filloni përsëri ti shijoni këto bukuri. Prandaj nuk duhet të presni më gjatë dhe të humbni kohën e çmuar. Mendoni pozitivisht dhe në këtë mënyrë përcaktoni veprimet tuaja.

 

 

horoskopi ditor sot javor demiDemi
Periudha - 21.04 deri 21.05

Ju duhet të bëni diqka gjatë kësaj jave dhe të mos mbylleni në shtëpi. Për të ruajtur pushtetin dhe çantën duhet të kurseheni nga shpenzimet e panevojshme. Shijoni sot mjedisin komod në shtëpi dhe do të shihni se kjo do të ju bëjë mirë.

 

 

horoskopi ditor sot javor binjaketBinjakët
Periudha - 22.05 deri 21.06

Çdo njeri mund të ndodhë që të gabojë. Kjo përvojë do të ju prekë edhe juve dhe për fat të keq kjo ko të rezultojë gjatë kësaj jave. Por, nuk ka problem. Vetëm ndryshoni planin tuaj. Më e rëndësishme është gjithsesi që ju ti kushtoni kohën tuaj familjes dhe miqve.

 

 

horoskopi ditor sot javor gaforrjaGaforrja
Periudha - 22.06 deri 22.07

Afërdita ka pregaditur shumë surpriza të bukura për ju. Ju vetëm duhet ti shtrini krahët dhe ta shijoni dashurinë plotësisht. Shumë njerëz do të ju kenë zili për lumturinë që keni.

 

 

horoskopi ditor sot javor luaniLuani
Periudha - 23.07 deri 23.08

Ju nuk duhet të përpiqeni të zgjidhni problemet tuaja vetëm duke luftuar me veten tuaj. Besoni vetes tuaj gjatë kësaj jave dhe partneri juaj do të qëndrojë me ju. Vetëm mos harroni se çdo gjë së bashku është më e lehtë.

 

 

horoskopi ditor sot javor virgjereshaVirgjëresha
Periudha - 24.08 deri 23.09

Nganjëherë ju e keni të vështirë të ju thoni njerëzve të dashur se çfarë doni dhe të tregoni atë në lidhje me rrethanat. Por nga të tjerët ajo duhet të marrë besimin. Lidhur me kohën ju duhet të mendoni shumë gjatë kësaj jave.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshorjaPeshorja
Periudha - 24.09 deri 23.10

Yjet kanë përgaditur disa surpriza të bukura dhe të këndshme për ju. Përpara keni një mbrëmje shumë të këndshme dhe një natë të mëvonshëm paharrueshme që premton shumë pasion.

 

 

horoskopi ditor sot javor akrepiAkrepi
Periudha - 24.10 deri 22.11

Ju keni në këtë moment disa probleme në marrëdhënien tuaj. Prandaj, ju duhet të shfrytëzoni këtë rast gjatë kësaj jave dhe të ktheni marrëdhënien tuaj në rrugën e duhur. Braktisni shtigjet e vjetra dhe tregoni guxim për diçka të re.

 

 

horoskopi ditor sot javor shigjetariShigjetari
Periudha - 23.11 deri 21.12

Gjatë kësaj jave ka mundësi që mardhënia juaj të humbas ritmin, andaj ju duhet një shtysë e re. Kjo është gjithashtu e nevojshme për shkak Perëndesha e dashurisë për momentin nuk ka kohë për ty.

 

 

horoskopi ditor sot javor bricjapiBricjapi
Periudha - 22.12 deri 20.01

Gjatë kësaj jave ju keni vështirësi në komunikimin me njerëzit e tjerë dhe shpeshë nuk zgjidhni fjalët e duhura. Gjithashtu edhe shprehjen e ndjenjave e keni shumë të vështirë. Kjo për shkak se jeni zhgënjyer, por mos leni veten të dekorajoni dhe filloni qetësisht një fillim të ri.

 

 

horoskopi ditor sot javor ujoriUjori
Periudha - 21.01 deri 19.02

Ka disa njerëz që ju kanë zili për disa gjëra. Kjo përfshin jetën që ju e jetoni, pamja juaj dhe fatin tuaj në çështjet e dashurisë. Por si e dini shumë mirë dhe keni gjetur çelësin e duhur se si të jeni të lumtur.

 

 

horoskopi ditor sot javor peshqitPeshqit
Periudha - 20.02 deri 20.03

Ju keni gjithë vëmendjen e Afërditës gjatë kësaj jave. Ju duhet të përfitoni nga kjo dhe të merrni me të mirë gjininë e kundërt. Guxoni bëjeni këtë gjatë kësaj jave dhe mbani sytë hapur për një partner të mundshëm.

Radio Mergimi

16 Oct 2013

Dëgjo Radio Mergimi Live nga Studio Qëndrore Oyonnax në Francë, online transmetim 24 orë me programe të ndryshme. Radio Mergimi një ndër Radiot më të preferuarat në Diasporë.

Radio Tirana

15 Oct 2013

Dëgjo Radio Tirana live nga Shqipëria. Transmetime të temave të ndryshme nga Shqipëria. Radio Tirana transmeton 24 orë dhe është një Radio që transmeton shumë vite më pare.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android