10minuta lajme shqip blue1


Super User

Postuar nga Admin

Website URL: http://10minuta.com

Radio Pendimi

03 Oct 2014

Dëgjo Radio Pendimi Live me programe të ndryshme të zgjedhura enkas për besimtaret myslimanë shqiptare. Radio Pendimi një radio shumë e dëgjuar nga shqiptaret myslimanë anë e mban botës.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android