10minuta lajme shqip blue1


B.S

U takuan dy shoqet që ishin dal për të vrapuar.

Ndonjëherë besnikëria është më e mira se të gjitha.

Ndonjëher hobi është më i rrezikshem se dëshira për të bërë atë.

Ndonjëherë puna është aq e dashur sa që lidhesh me të shum.

Hasan pyka rren

26 Feb 2017

Ata ishin dy pleqë të vetëm në shtëpi.

Në Ballina të Australisë është një plazh ku i afrohen bregdetit shum shpesh.

Shkoi tek gjyshi i tij duke qarë.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android