10minuta lajme shqip blue1


B.S

Ata ishin të martuar, mirëpo kur është në pytje paraja aty është ndryshe.

Jo të gjithë dashurin din ta shfrytëzojn siqë duhet.

"Babagjyshi i Qeverisë" së Shqipërisë kësaj here na paraqitet në emisionin e portokallisë duke uruar dhe premtuar dhurata fëmijëve.

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje se të vjedhin bankomatin.

Qeni i "selfive"

24 Jan 2017

Një adoleshente tajlandeze na tregon për qenin e saj Siberian.

Gjithë kjo lëvizje e madhe e festave të fundvitit dhe fillimit të vitit te ri ka një element të përbashket dhe bëhet fjalë për lekët apo paratë.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android