10minuta lajme shqip blue1


B.S

Të gjithë mendojm se me baste mund të fitojmë.

Ma ka hi ckrraja

21 Feb 2017

U kthye nga shkolla dhe nëna e tij ishte në telefon.

Ai e kishte bërrylin e fortë sa që hyri në librin e Ginisit.

Burri & Gruaja

20 Feb 2017

Relacionet burre-grua kanë diskutime të pafundme.

Ai quhet Ashrita Furman dhe vjen nga Londra, ku e kishte thyer rekordin me vezë.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android