10minuta lajme shqip blue1


B.S

Edhe pse bëjmë bast ndonjëherë nuk e mbajmë atë edhe pse humbim.

Ndonjëherë edhe rrëzimi në dëbor është i mirë.

Shkoi në një kafene dhe kishte porositur një supë.

Jo gjithqka që shihet është e vërtet.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android