10minuta lajme shqip blue1


B.S

Shkoi në dyqan për të blerë cigare.

Të gjithë kemi bërë krahasime me gomarë ndonjë shok apo ndonjë shoqe.

Deri më tani askënd krenaria nuk e ka bërë të rritur.

Mos u gënjeni nga 94 vitet e saj.

Gjithqka në jetë është e mundur dhe kjo gjithkund.

Edhe pse është thënë se rusët janë më të rrëzikshëm nuk kemi besuar edhe aqë.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android