10minuta lajme shqip blue1


B.S

Lejla

14 Feb 2017

U kthye djali nga shkolla dhe tërë diten ai këndonte.

Ajo ishte vetëm një 22 vjeçare dhe quhet Sarah Kohan ku për një kohë të shkurtër bëri shum ndjekës në instagram.

U kthye nga shkolla dhe e pyeti babain e tij cili është dallimi mes imagjinares dhe faktike.

Ndonjëherë kur ki mundësi ndihme të ja japësh dikujt atë mund të ja japësh gjithkujtë.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android