10minuta lajme shqip blue1


B.S

Unaza e fejeses

12 Feb 2017

Ata ishin dy të dashuruar dhe kishin dalur në një shëtitje.

Jo gjithmonë dënimet na bëjnë të butë.

50 euro hua

11 Feb 2017

Si duket erdhi moda e re edhe tek ne gjatë jetës bashkshortore.

Edhe pse ishte shum e qartë se humbi dhëmbin, ajo para kamerave nuk e pranon këtë gjë.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android