10minuta lajme shqip blue1


B.S

Prindërit ishin shum nervozë për një lëndë që kishte marrë njësh.

Nuk është e thënë kotë se të gjithë njerëzit janë të varur prej teknologjis.

Ata ishin të martuar dhe pa pritur e shoqja e pranon një telefonat.

Janë ata njerëzit që gjithmon janë të etur të ken më shum se njëri tjetri.

Kishin shum myshteri në një burektore dhe njëri ishte shum i habitur.

Jo gjithmon ju shkon mire vjedhja hajnave.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android