10minuta lajme shqip blue1


B.S

Pelenat me veti

07 Feb 2017

Ato ishin dy bjondina dhe ishin nisur për të pirë kafe.

Ajo quhet Patricia Martinez dhe kishte marrë pjesë në një garë televizive.

Ato dyja ishin bjondina dhe ishin shoqe dhe i dilnin mban njëra tjetrës.

Kur ke fat të gjith mundohen që të ndihmojnë.

Ai edhe pse ishte i martuar nuk i ndalte të dalurat me gra të tjera.

Nuk do të thotë se gjithmon na del diqka që e duam.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android