10minuta lajme shqip blue1


B.S

Ishin vjeherr e re duke biseduar rreth problemeve të tyre.

Jo gjithmon hobi është i mirë si për këtë 79 vjeçar.

Ndonjëherë shoqëria është shum e rëndësishme.

Ndonjëherë prezantueset janë shum më tërëheqëse se që duken.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android