10minuta lajme shqip blue1


B.S

Ai quhet Paul McGroty dhe vjen nga Bethgate i Skocisë ku e kishte humbur bastin e tij.

Ajo ishte një nënë e lodhur dhe nuk mund ta ndalte fëmijën e saj.

Maraku i nanes

24 Feb 2017

Djaloshi ishte shum i sinqertë ndaj nënës së tij.

Veshet per Wi Fi

23 Feb 2017

Ata ndonëse ishin duke ndejtur në shtëpi gruaja bënë kafe për të pirë.

Edhe pse ishte e vështir ai ishte një pilotë i mirë.

Ishte duke bërë punët e shtëpis, dhe i erdhën djemët e nga shkolla.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android