10minuta lajme shqip blue1


B.S

Ai ishte një ambasador në Amerikë.

Ka shum njerëz që janë kurioz ta shohin rrjedhjen e vullkanit.

Ai ishte një peshkop në SHBA dhe besonte në fenë e tij.

Ata ishin një familje shum e lumtur.

Bashkshortët bisedojn rreth jetës së vajzës së tyre.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android