10minuta lajme shqip blue1


B.S

Jo të gjithë janë punëtorë dhe kreativ me ide të ndryshme.

Ata ishin burr e grua dhe bisedonin rreth jetës së tyre.

Keqtrajtimi i kafshëve është shum i vështirë, sepse ai mund ti lejoj me pasoja.

Ishin grua dhe burrë që kishin dalur.

Jo të gjithë dinë të sillen me kafshët e pa mbrojtura.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android