10minuta lajme shqip blue1


B.S

Ata sapo ishin njoftuar dhe kishin dalur për tu njoftuar me djaloshin që e kishte gjetur vajza e tij.

Çdo gjë e tepruar nuk është e mirë e sidomos alkooli.

Nuk mund ta besoni se qka është në gjendje të bëjë një tornado.

Festat në jaht të gjithë i dëshirojnë për shkak të lluksit që ofrojen.

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android