10minuta lajme shqip blue1
Kandilat e pa rrezikshem

23 May 2014

Si vjen deri te përfundimi ‘Kandilët e Artë’ dhe ‘Kandilët e Hënës’ që jetojnë vetëm në këtë liqe, kanë qeliza thumbuese, por që nuk kanë efekt në lëkurën e njeriut. 

Zhytësja profesioniste, Nana Trongratanaëong është zhytur 15 metra thellë në ‘mbretërinë e kandilëve’ ndërsa këtë e ka regjistruar në video.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: E dashura e dehur »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android