10minuta lajme shqip blue1
E dashura e dehur

24 May 2014

Si është fillimi i një qifti në shtrat.

Si fillim dëgjon ankesat e të dashurës dhe deri sa e dashura ja spjegon ata fillojnë ta pijnë, aqë shum ata pijë alkool sa që pas një kohe vajza mbetet pa ndjenja dhe nuk dëgjon asgjë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android