10minuta lajme shqip blue1
Artistja në personazhe të filmave

25 May 2014

E ulur para pasqyrës, Elsa Rhae Pegeler me anë të produkteve kozmetike, me një kujdes të madh mund të bëjë makiazh.

“Herën e parë, desha të provoja diçka ndryshme për Hallowin” shpjegon artistja 23 vjeç, ndërsa tregon për herën e parë në këtë mënyrë interesante maskimi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android