10minuta lajme shqip blue1
Pesë vjeçari me tri të dashura

26 May 2014

Djaloshi pesë vjeçarë është në hall të madhë.

Halli i tijë është se ka tri të dashura dhe se njërën ka vendosur ta braktis sepse nuk mundet me të trijat edhe pse ende nuk e ka vendosur se cilën.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android