10minuta lajme shqip blue1
Fëmijët më të fortë në botë

27 May 2014

Stroe që është nëntë vjeç dhe vëllai i tij Claudiu, dy vjet më i vogël, ushtrojnë çdo ditë me pesha dhe ushtrime fizike.

Muskujt e tyre të barkut mund të krahasohen me një sportist profesionit, ndërsa muskujt e duarve janë në formë të kënaqshme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android