10minuta lajme shqip blue1
Urimi nga gazetari

28 May 2014

Edhe pse tenisti francez Nicolas Mahut u eleminua në raundin e parë ai u urua për fitore.

Këtë gjë ja ka thënë një gazetar deri sa ai ishte në një konferenc për shtypë, por se qfarë reagimi pat tenisti frances pasi dëgjoi këtë gjë kjo ju mbetet ju që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android