10minuta lajme shqip blue1
Dhëndrri dhe frika nga lartësia

29 May 2014

Bëhet gati të martohet dhe pak para marteses shokët e tij i bëjnë një surpriz.

Por surpriza e tyre ishte që të ja largonin frikën nga lartësia, dhe ja bënë një gjë shum interesante sepse ja mbyllin syt dhe i thonë se ai duhet të hidhej me një litarë gome nga një urë 100 metra dhe atë fillon ta zë paniku dhe vetëm bërtet deri sa pas dy sekonda ai ndalet sepse takohet me ujin në podium.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android