10minuta lajme shqip blue1
Benzina e vjedhur

30 May 2014

Nëse je duke jetuar në një lagje me nam të keq mos provo të bësh asgjë keq.

Kjo gjë i ndodhi një djaloshi i cili u bë sikur po vidhte benzinen e nga xhipat e errët dhe si përfundoi kjo ju mbetet ju që ta shikoni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android