10minuta lajme shqip blue1
Gjigantët e Ndriçuar

31 May 2014

Prej shekullit 19, këta vinça vallëzojnë pa pushim, por ne jemi aq injorant sa nuk i vërejmë.

Me ndihmën e dritave shumëngjyrëshe, qyteti bregdetarë i Pullës së Kroacisë, ka qenë nikoqir i këtij spektakli të vinçave të një kantieri.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android