10minuta lajme shqip blue1
Protesta dhe censura e tij

05 Jun 2014

Protesta që ishte kundër censurës, dhe shum femra ju bashkuan.

Njëra ndër to ishte Scout Willit e cila i befasoi të gjithë pasi ajo e zhveshi veshjen e sipërme dhe kishte bërë xhiro me biciklet nëpër qytet.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android