10minuta lajme shqip blue1
Si e shuan flakën

06 Jun 2014

Një mashkull i veshur me kostum të pandës, sillet në rreth me një shkop, për të marrë më pas një pulë të gjallë për të vrapuar.

 Duke vrapuar, ai kalon nëpër zjarr ku edhe i marrin flakë pantallonat. Ai hedhë pulën anash, ndërsa vet fillon të vrapoj si ‘pula pa kokë’.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android