10minuta lajme shqip blue1
Letra e plastikës

10 Jun 2014

Si për fillim të gjithëve ju është dukur e pa mundur.

Kjo ishte një pastrim i tualetit me plastikë, dhe shum pak besojn ende se nuk është e vërtet se letra e bllokuar pastron, por shikojeni si e bënë me të vërtet.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android