10minuta lajme shqip blue1
Gjeniu dhjetëvjeçar

12 Jun 2014

Ai është vetëm një vogëlush 10 vjeçar i cili sapo e ka mbaruar shkollën e mesme.

Shum moshatarë të tijë janë në klas të katërt, kurse Tanishq Abrahami është bërë gati për fakulltet dhe qëllimi i tijë është të bëhet shkencëtar apo mjek.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android