10minuta lajme shqip blue1
Bebja dhe qeni i saj

20 Jun 2014

Të gjithë thonë se nuk i kuptojnë bebët e vogla kur fillojn të flasin.

Mirëpo për qenin nuk është ky problem, sepse beba po sa fillon të flas me të ai i shkon përmbrapa dhe për më shum shikojeni videon e më poshtme që do të mahniteni.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android