10minuta lajme shqip blue1
Festivali nudo

22 Jun 2014

Shoqëria pa të meta është sikur kjo këtu.

Ata janë mbledhur vetëm për të pushuar dhe i heqin rrobat dhe ata janë nën përkujdesjen e policis se mos kanë marrë ndonjë substanc të ndaluar p.sh kokain dhe metamfetamin, por se qka ndodh më tej ju mbetet që ta shikoni ju në videon e më poshtme

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android