10minuta lajme shqip blue1
10 faktet e Trekëndshit të Bermundeve

23 Jun 2014

Pothuajse të gjithë kanë ndëgjuar për Trekëndshin e Bermudës, por se qka me të vërtet nuk e dinë ende.

Trekëndshi i Bermundës ndodhet mes Floridës Bermdës dhe Porto Rikos në Oqeanin Atlantik, atje ndodhen plazhe të bukura por edhe hisori interesante që mund ti shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android