10minuta lajme shqip blue1
Qenët zjarrfikës

24 Jun 2014

Si duket e zonja e shtëpis është në rrezik nga zjarri dhe kërkon ndihm.

Ajo nuk di se qfarë të bëjë dhe vetëm fillon të kërkoj ndihmë me zë të lartë dhe pa pritur dy qenët e saj i vijnë në ndihmë me makinen për shuarjen e zjarrit.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android