10minuta lajme shqip blue1
Përqafimi i Eto's

27 Jun 2014

Kur je një fans i flakët pas një futbollisti mundet të ndodh e pa pritura.

Ky është një rast i rall dhe këtë gjë e ka bërë kapiteni i ekipit të Kolumbisë në Kampionatin Botëror, Samuel Eto'o.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android