10minuta lajme shqip blue1
Qëron patate për 60 sekonda

28 Jun 2014

Erdhi përfundimi i për të qëruar patate, kjo falë inxhinierit nga Danimarka.

Ai e kishte bërë nga pa thikë të mbrehët vetëm me furça që pastron tualetin, këtë gjë e bënë për vetëm 60 sekonda.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android