10minuta lajme shqip blue1
Insekti dhe vallëzimi

29 Jun 2014

Insekti bënë lëvizje të kordinuara që ta hutojprenë dhe që ta sulmojë befasisht.

Insekti i bënë lëvizjet aqë të koordinuara sa që me lëvizjeve i ngjanë Shakirës dhe Bruce Lee.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android