10minuta lajme shqip blue1




29 Zëra dhe një njeri

02 Jul 2014

Rob Cantor arrin të imitoj 29 zëra të artistëve të famshëm me vetëm një këng.

Ai i përcjellur nën tingujt e pianos nga shoku i tij Andrew Horowitz e realizon këtë video prej 3:38minuta dhe me 29 zëra.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android