10minuta lajme shqip blue1
Baba dhe babai i saj

04 Jul 2014

Babai i cili gjeti mënyrën se si ta qetësoj vajzën e tij bebe kur ajo është duke qarë.

Ai e ktheu vajzën në rokerk me këngën Copy Of A, posa e ndëgjonë ajo këtë këngë fillon që të vallëzoj në mënyrën e saj më të mirë

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android